Novinky a akcie

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                

 

 

Chcete sa aj vy dozvedieť o novinkách a akciach ako prví? Pridajte sa k našim fanúšikom na Facebooku a žiadna novinka vám neunikne.

 

 

 

** DERMAPEN** Táto tzv.kolagénová indukčná terapia ( CIT - collagen induction treatment) je vynikajúcim „budíkom“ novotvorby kolagénu.
Prečo si vybrať DERMAPEN ?
DermaPen pracuje s jednorazovými mikroihličkovými nástavcami , ktoré vertikálne prepichujú pokožku a vnikajú do nastavenej hĺbky kože - 0,25 až 2,5 mm . DermaPen využíva systém aickej vibrácie , ihličky sa vpichujú do kože vysokou rýchlosťou . Vďaka tomu je ošetrenie minimálne bolestivé , na rozdiel od iných metód ihličkovania . Frekvencia vpichu je opäť nastaviteľná , podľa ošetrovanej oblasti . Voliť možno zo 7 rýchlostí ( frekvencia vpichu 25x za sekundu až 90x za sekundu ) . 
V cene je zahrnutá lokálna anestéza, kompletný sterilný jednorázový materiál, špeciálna ampula pre ihlovú mezoterapiu- na výber podľa stavu pleti aktívny koncentrát kmeňových buniek Phyto Cell Tec ™ Alp Rose, Phyto Cell Tec ™ Argan, alebo intenzívne protivráskové koncentrované sérum s kyselinou hyaluronovou, prípadne sérum z bioplacenty, maska a záverečný krém. 

Cena:  40 € tvár, 65 € tvár + krk + dekolt

 

  Beauty ošetrenia :  

 

 

*** Novinka *** Omladzujúco – rozjasňujúce ošetrenie pleti s inteligentnou technológiou peptidovej kapsuly C-5-C.
Koncepcia je založená na kombinácii ultra stabilnej zložky vitamínu C , retinolu a vitamínu E. Podstatou ošetrenia je pôsobenie trojitého peelingového systému / enzymatický – pôsobením papaín , mechanický – odstránenie odumretých kožných buniek pomocou vulkanickej horniny a eksfoliačný – založenej na vlastnostiach kyseliny L-askorbovej / + hĺbkové rádiofrekvenčné prehriatie tváre .

 

Efekty ošetrenia:

• zlepšuje vzhľad a štruktúru pokožky, vyhladzuje a rozjasňuje pleť
• zvyšuje syntézu kolagénu v koži
• zosvetľuje škvrny a zabraňuje tvorbe nových lézií
• chráni proti foto-stárnutiu pokožky
• obnovuje jednotnú farbu pleti (vyváženosť pleti)
• antioxidačné vlastnosti účinné v boji proti voľným radikálom

Ošetrenie sa vykonáva v priebehu celého roka, s doporučenou následnou UVochranou. Intenzívna kúra 6 ošetrení každých 14 dní. Pokožku nie je možné umývať minimálne 6 hodín po zákroku kvôli zachovaniu kontinuity postupu.

Cena : od 30 / tvár + krk + dekolt 45   /

 

Fotoomladenie

 

Ošetrenie

Pôvodná cena

Cena po zľave

Tvár

55

25

Krk

40

20

Dekolkt

50

25

Tvár,krk,dekolt

90

45

 

Liečba akné IPL

 

Ošetrenie

Pôvodná cena

Cena po zľave

Tvár

66

25

Čelo

30

10

Líca

30

15

 

Čisto rastlinný face - lift (enzymatický peeling na zjednotenie pigmentu a remodeláciu pleti, minilifting bez skalpela, rádiofrekvencia tváre , topp lifting maska na zmiernenie a vyhladenie vrások, pleť vyživuje, silne regeneruje dodáva jej hebkosť, stimuluje metabolizmus kože má anti-aging účinok  , záverečný rejuvenizačný liftingový krém na hydratáciu a pružnosť pletiCena :  25 € namiesto 60 €  

Hĺbkové čistenie pleti ( povrchové čistenie, peeling, gelové zmäkčovadlo na komedony, hĺbkové manuálne dočistenie, čistenie skin scrubber, ozonizér, antibakteriálna maska so zeleným ílom, sérum, záverečný  krém ).     Cena : 20,-    

Minilifting bez skalpela  Jedná sa o neinvazívne profesionálne ošetrenie tváre, istý druh face - liftingu, ktoré sa vykonáva špeciálnou vákuovou hlavicou. Ošetrenie je vhodné pri ochabnutej pleti s vráskami ale aj ako prevencia proti starnutiu, dvojitej brade, po jazvách(jazvy po akné) a popáleninách. Podľa prieskumu je tento stroj považovaný ako jeden z 3 najlepších na Slovensku pre minilifting bez skalpela!!! Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení, ktoré trvá dvadsať minút, je žiaduce, ak ho klientka podstúpi raz až dva krát do týždňa, dohromady asi osemkrát.Obnovte pružnosť svojej pleti a bojujte s vráskami.

Cena :12   namiesto 18 € , Cena: 15 € / tvár + krk / , maska podľa výberu 3/5/10 

Oxygenoterapia s aplikáciou vysoko dávkového čistého 500 mg VITAMÍNU C . Vitamín C v pokožke spúšťa tvorbu kolagénu, ktorý zlepšuje pružnosť a textúru pleti. Zabraňuje pigmentácii a presvetľuje pokožku. Vitamín C je jednou zo základných zložiek, ktoré telo potrebuje na syntézu kolagénu a je silným antioxidantom, ktorý dokáže omladiť starnúcu alebo slnkom poškodenú pokožku. Hodnoty vitamínu C vekom klesajú, preto pravidelná aplikácia priamo na pokožku bojuje proti degradácii kolagénu. Cena :25

 

 

  

Oxygenoterapia - inhalácia kyslíka

Potrebujete  odstrániť únavu a zvýšiť výkon, koncentráciu a pamäť?  Potrebujete  stimulovať imunitu na riešenie alergických reakcií?  Nadýchajte sa  koncentrovaného 95% kyslíka a darujte svojim bunkám sviežosť a mladosť. 1 min. / 0,50 €

kanyla (každý klient potrebuje svoju vlastnú, potom ju používa pri každej ďalšej terapii) 3,- €

 

Anti akné - chemický peeling je určený na odstránenie pigmentových škvŕn, akné a zjemnenie vrások. Obnovuje kolagén, odstraňuje odumreté bunky a pleť dostáva iný rozmer. Procedúra trvá cca pol hodiny a doporučuje sa 4-6 ošetrení, ktoré sa opakujú po 7-10 dňoch. Po procedúre sa nesmú min. hodinu nanášať žiadne prípravky na tvár (napr. make-up, puder, tónovací krém, atď). Ošetrenie pozostáva z  odlíčenia, povrchové čistenie, 40% kys. salicilová, azelová, mliečna a mandľová, neutralizér, sérum podľa typu pleti, hydratačná a ukľudňujúca maska, krém. NEW Aplikácia tvár – 20 €, tvár+ krk – 25 €, tvár +krk + dekolt  30 € NEW

 

 

4 D face – lift - najkomplexnejšie a zároveň najúčinnejšie omladzujúce ošetrenie. V jednom ošetrení je zahrnutá epidermická aj dermická terapia, ktorá vedie k omladeniu pleti (ultrazvukový hĺbkový peeling skin skrubber, minilifting bez skalpela, rádiofrekvencia tváre a aplikácia kyseliny hyaluronovej a účinného séra s kmeňovými rastlinnými bunkami PhytoCellTec™ , fotorejuvenizácia tváre, aplikácia masky , záverečný krém ) Cena :  45 € namiesto 103 €  NEW

 

Najefektívnejšie odstraňovanie celulitídy a formovanie tela New !

 

 

Táto metóda / endermológia / patrí celosvetovo k najefektívnejšej forme riešenia problémov spojených s celulitídou. Spája v sebe pôsobenie dávkovaného vákua a valčekovej masáže, je to jedinečný patentovaný trojfázový systém. Pracovná hlavica prístroja úplne nezávisle poháňanými valčekmi vytvára takzvanú "vákuovú vlnu", ktorá sa posúva pomocou samohybnej hlavice. V závislosti na zvolenom programe je procedúra doplnená stálou alebo impulznou aspiráciou.

 

Je jedinou technikou, ktorou je možné uvoľniť tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou pokožky, ktorú nie je možné odstrániť ani diétou, cvičením, ani liposukciou.

 

Ošetrenie takisto vyhladzuje povrch pokožky, pokožka je jemnejšia, „pomarančová koža“ mizne.

 

Je potrebné absolvovať 6 až 10 základných ošetrení, záleží to na stave pokožky. Pri použití prístroja sa na telo nanesie gél a potom sa masíruje. Pri masírovaní sa používajú programy podľa typu ošetrenia.

 

Ošetrenie už od 10 € !

 

30 min. ošetrenie - 15 € / vhodné na stehná, zadok /

 

20 min. ošetrenie - 12 € / vhodné na brucho príp. menšie plochy/

 

Pernamentky:

 

5 x 20 min. ošetrenie - 55 € alebo 5 x 30 min. ošetrenie - 70 €

 

10 x 20 min. ošetrenie - 100 € alebo 10 x 30 min. ošetrenie - 130 €

 

Pernamentka s lymfodrenážou :

 

5 x 30 min. ošetrenie + 5 x 20 min. lymfodrenáž - 95 € ... 19 € / ošetrenie

 

10 x 30 min. ošetrenie + 10 x 20 min. lymfodrenáž - 170 € ... 17 € / ošetrenie

Odstránenie ochlpenia IPL

Lokalita

Pôvodná cena /€

Vaša cena/€

Horná pera

28

10

Brada

28

10

Bokombrady

28

10

Líca

28

10

Krk

29

14

Podpazušie

43

20

Predlaktia

47

20

Celé ruky

90

40

Bikiny

47

20

Brazília

49

25

Sedacia časť

50

14

Brucho

45

21

Hrudník

60

21

Chrbát vrchná časť

67

21

Chrbát celý

90

35

Predkolenie

90

35

Stehná

150

49

Celé dolné končatiny

233

70

 V ponuke denné, večerné a svadobné líčenie, formovanie 3 € a farbenie obočia 3 €.