Rádiofrekvencia

Ide o svetovú novinku, pri ktorej sa využíva hĺbkové rádiofrekvenčné prehriatie kožnej riasy, vytvorenej v aplikačnej hlavici podtlakom. Princípom ošetrenia novou technológiou je šetrné prehrievanie hlbších vrstiev kože, čo v konečnom dôsledku vedie ku vypnutiu kože a novotvorbe kožného väziva – kolagénu, ktorý je najviac zodpovedný za vzhľad kože. Pri ošetrení je koža vtiahnutá medzi dve aktívne elektródy a elektromagnetický impulz rovnomerne zahreje cielenú časť kože bez poškodenia jej povrchovej vrstvy.

Ošetrenie je takmer bezbolestné, trvá asi 20-60 minút(podľa potreby ošetrenie a ošetrovanej časti) a ošetrený klient(ka) sa môže vrátiť k bežným denným aktivitám. Ošetrenie, tak ako aj pri iných omladzovacích procedúrach, nie je jednorazové a doporučuje sa aspoň 4 krát zopakovať, čo samozrejme závisí od stavu pokožky a požiadavkách zákazníka . Ošetrenie sa môže vykonávať dvakrát týždenne. Výsledok možno nazvať i nechirurgickým faceliftingom. Pôsobením novej technológie sa zlepší kondícia kože o 5-10 rokov . Samozrejme, že ošetrenie novou technológiou nie je spojené s takými rizikami, bolestivosťou a vyradením z bežného života ako chirurgický facelifting. V porovnaní s ostatnými tzv. fotoomladzovacími procedúrami je ošetrenie rádiofrekvenciou za asistencie vákua oveľa účinnejšie.

Rádiofrekvencia nemá žiadne vedľajšie účinky, nie je bolestivá (klient cíti iba teplo v ošetrovanej oblasti) a ihneď po ošetrení sa klient môže vrátiť späť do bežného života. Rádiofrekvenčné ošetrenie prebieha po očistení pokožky pomocou špeciálnej hlavice. Po ošetrení môže byť pokožka ľahko začervenaná, ale dané začervenanie samovoľne zmizne po krátkej dobe. Veľkou výhodou je, že nie je kontraindikované opaľovanie za podmienok, že klient používa vhodný opaľovací prípravok.

Napíšte nám email alebo zavolajte na číslo +421 907 292 607

Kontakt

  • Levočská 4, Prešov, SR
  • +421 907 292 607

Newsletter