Kryolipolýza - použitý prístroj

Prístroj pre certifikovanú lipolýzu

Prístroj disponuje kontaktným vákuovým adaptérom, ktorý nasaje vrstvu podkožného tuku. Adaptér po nasatí tukovej vrstvy dokáže ochladiť celú nasatú vrstvu tukového tkaniva  na - 5 až -10 st. Celzia a ďalej udržuje nastavenú hladinu podtlaku a riadi teplotu. Proces predhriatia a ochladenia na cieľovú teplotu je riadený mikroprocesorom. Proces postupného striedania teploty až pod bod mrazu je ako jediný schopný zaručiť cieľový efekt – t.j. odumretie min. 25% adipocitov (tukových buniek) a bezbolestnosť. Prístroj je navrhnutý na užívanie v estetických centrách profesionálnymi terapeutmi. Doba ošetrenia jednej lokality je 30 - 60 minút (podľa zvoleného programu). Všeobecne platí, že kratší program zmrazí tukovú vrstvu rýchlo a na nižšiu teplotu, zatiaľ čo dlhší program veľmi pozvoľna na teplotu vyššiu. Výber programu navrhuje terapeut podľa svojich vedomostí a aktuálneho stavu klienta. Pri ošetrení sa používa špeciálna membrána, ktorá zamedzuje vzniku omrzlín.

CRYO = ĽAD, LIPO = TUK, LÝZA = ROZKLAD.


Čím sa certifikovaná kryolipolýza vyznačuje?

1. Certifikovaná kryolipolýza využíva vákuový adaptér. Pozn: zastávame skeptickí názor k používaniu sond či doštičiek bez použiteľného vplyvu na tukové tkanivo a s možnosťou nepríjemného podchladenia.

2. Vákuový adaptér umožní znížiť teplotu na - 10 st. Celzia.

3. Špeciálne vyvinutý adaptér a mikroprocesorom riadené postupy zaručujú, že netukové štruktúry vrátane orgánov nie sú nijako poškodené.

4. Ochladenie na cieľovú teplotu v celej vrstve tukového tkaniva podľa vopred nastaveného postupu zaručí likvidáciu min. 25% tukového tkaniva v ošetrenej oblasti. Pozn: výrobca dodal presvedčivé argumenty o výsledkoch a preukázateľnom vplyve na tukové tkanivo.

5. Z povahy pôsobenia kryolipolýzy po ošetrení nedáva zmysel aplikácia lymfodrenáže. Pozn: Ako je naznačené vyššie, tukové bunky odumierajú postupne, nie hneď po ošetrení a sú z tela vylučované tiež postupne. Lymfatický systém teda nie je nijako zaťažený. Aj keď je riziko komplikácií mizivé, po zákroku môže dôjsť k nepatrným zmenám v krvnom obehu, čo môže byť u citlivých jedincov kontraindikáciou k aplikácii lymfodrenáže. 

6. Gély, krémy popr. zábaly sa používajú pri ultrazvukových zákrokoch - kryolipolýza s vákuom túto aplikáciu nevyžaduje. Pozn: pri kryolipolýze používame výhradne špeciálnu nemrznúcu membránu v hodnote niekoľko eur (v rámci ošetrenia zadarmo).

Používame certifikovaný prístroj s najlepšou reputáciou na trhu a so stovkami spokojných zákazníkov ! Za našou prácou sú viditeľné výsledky.

Napíšte nám email alebo zavolajte na číslo +421 907 292 607

Kontakt

  • Levočská 4, Prešov, SR
  • +421 907 292 607

Newsletter